Strefa klubowiczek

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka

Mazowieckie

 

Miejscowość

Adres

Data

Godzina

Białobrzegi

 

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Rzemieślnicza 21/31

Wtorki od 9 stycznia

18:00-18:50 Formuła S

Hala Sportowa

ul. Sądowa 57

Czwartki od 11 stycznia

19:30-20:20 Zumba

Ciechanów

Szkoła Podstawowa nr 6

(dawne Gimnazjum nr 3)

ul. 17-go stycznia 17

Poniedziałki od 8 stycznia

19:30 – 20:20 Zumba+BUP

Czwartki od 11 stycznia

19:30 - 20:20 Formuła S

Dzierzgowo

Hala Sportowa

Poniedziałki od 8 stycznia

19:30 - 20:20 Zumba+bup

Chotomów Gimnazjum
ul. Partyzantów 23
Czwartki od 11 stycznia 20.30-21.20 Formuła S

Grudusk

 

 

 

GOK, pl. Grunwaldu 4

Wtorki od 9 stycznia

19:10-20:00 Slim Hit

 

SP

ul. Szkolna 2

Piątki od 9 lutego

18:30-19:20 Zumba+BUP

Humięcino

Sala wiejska w Humięcinie

Środy od 10 stycznia

20.00-20.50 Zumba

Maków

Mazowiecki

 

 

Zespół Szkół im. Żołnierzy AK

ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 7

Wtorki od 6 lutego

18:30 - 19:20 Zumba

Czwartki od 11 stycznia

18:20 - 19:10 Formuła S

Mława

 

akceptujemy

karty

MultiSport

PLUS

Szkoła Podstawowa nr 7

ul. J. K. Ordona 14

Wtorki od 9 stycznia

18.30-19:20 Formuła S

Opinogóra

Hala Sportowa

Wtorki od 6 lutego

 

17:30-18:20 Slim Hit

Potworów

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

ul. Szkolna 5

Poniedziałki od 9 stycznia

18:00-18:50 Zumba

Przasnysz

 

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Jana Kilińskiego 1

Poniedziałki od 8 stycznia

18:00 – 18.50 Slim HIt

Przytyk

 

 

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 3

Poniedziałki od 8 stycznia

19:45 - 20:35 Zumba+BUP

Słupno

Publiczne Gimnazjum przy ZS w Słupnie
Aleja Jana Pawła II 14

Środy od 10 stycznia
 

 19:00-19:50 Formuła S

Stary Gózd 

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Środy od 10 stycznia

19:00-19:50 Zumba

Stromiec 

 

 

Gimnazjum

ul. Radomska 27

 

 

Wtorki od 9 stycznia

19:30-20:20 Zumba

Szulmierz

Szkoła Podstawowa w Szulmierzu

 

 

Wtorki od 19 września

20:00-20:50 Zumba

 

 

 

Szreńsk

Szkoła Podstawowa w Szreńsku

Czwartki od 11 stycznia

17:30-18:20 Zumba/BUP/Formuła S

Wierzbica

Szkoła Podstawowa

Poniedziałki od 8 stycznia

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

 

Radom

 

 

 

 

GOŁEBIÓW

Szkoła Podstawowa nr 6

 

ul. Rapackiego 24

 

Poniedziałki od 15 stycznia

18:30-19:20 Zdrowy kręgosłup

XV-LECIE

Szkoła Podstawowa nr 34

ul. Miła 18

Akceptujemy

karty Multisport Plus

Poniedziałki od 8 stycznia 20:10 - 21:00 Formuła S

POŁUDNIE II

Szkoła Podstawowa nr 21
ul. Trojańska 5

Wtorki od 9 stycznia 20:00 - 20:50 Zumba+BUP

MICHAŁÓW

Gimnazjum nr 8

ul. Piastowska 16

Wtorki od 9 stycznia

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

NAD POTOKIEM

Szkoła Podstawowa nr 33

ul. Kolberga 5

Środy od 10 stycznia

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

USTRONIE

Gimnazjum nr 2

ul. Gagarina 19

 

Akceptujemy

karty Multisport Plus

Środy od 10 stycznia

20:00-20:50 Zumba+BUP

 

DZIERZKÓW

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Odrodzenia 37

 

Środy od 10 stycznia

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

Piątki od 12 stycznia

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

KAPTUR

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Wernera 22

Czwartki od 11 stycznia

20:00-20:50 Zumba+BUP

Polityka plików cookies | Copyright © 2014 gogler.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij