Strefa klubowiczek

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka

Mazowieckie

 

Miejscowość

Adres

Data

Godzina

Białobrzegi

 

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Rzemieślnicza 21/31

Wtorki do 29 maja

 

18:00-18:50 Formuła S

Hala Sportowa

ul. Sądowa 57

Czwartki do 21 czerwca

19:30-20:20 Zumba

Ciechanów

Szkoła Podstawowa nr 6

(dawne Gimnazjum nr 3)

ul. 17-go stycznia 17

Poniedziałki od 10 września

 

19:30 – 20:20 Zumba+BUP

Czwartki od 13 września

 

19:30 - 20:20 Formuła S

Dzierzgowo

Hala Sportowa

 

19:30 - 20:20 Zumba+bup

Chotomów Gimnazjum
ul. Partyzantów 23
Czwartki od 11 stycznia 20.30-21.20 Formuła S

Grudusk

 

 

 

GOK, pl. Grunwaldu 4

Środy od 12 września

 

20:00-20:50 Formuła S

 

Humięcino

Szkoła Podstawowa 

Humięcino 20 

Poniedziałki od 10 września

20.00-20.50 Formuła S

Kaszów

Szkoła Podstawowa w Kaszowie

Zapraszamy po wakacjach

18.00 - 18.50 Zumba+BUP

Zapraszamy po wakacjach 18.00 - 18.50 Zumba+BUP

Maków

Mazowiecki

 

 

Zespół Szkół im. Żołnierzy AK

ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 7

Wtorki od 11 września

18:00 - 18:50 Zumba+BUP

Czwartki od 13 września

 

18:20 - 19:10 Formuła S

Mława

 

akceptujemy

karty

MultiSport

PLUS

Szkoła Podstawowa nr 7

ul. J. K. Ordona 14

Wtorki od 11 września

18.00-18:50 Zumba+BUP

Mławska Hala Sportowa

al. marsz. J.Piłsudskiego 33a
Piątki od 14 września 18:00-18:50 Formuła S

Potworów

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

ul. Szkolna 5

 

Poniedziałki do 11 czerwca

18:00-18:50 Zumba

Przasnysz

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Jana Kilińskiego 1

Poniedziałki od 10 września

18:00 – 18.50 Zumba+BUP

 

Szkoła Podstawowa nr 3

 

ul. Orlika 48

 

Środy od 12 września

18:30-19:20 Formuła S

Przytyk

 

 

 

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 3

Poniedziałki

Zapraszamy po wakacjach

19:45 - 20:35 Zumba+BUP

Środy

Zapraszamy po wakacjach

19:45 - 20:35 Zumba+BUP

Słupno

Publiczne Gimnazjum przy ZS w Słupnie
Aleja Jana Pawła II 14

Środy od 10 stycznia
 

 19:00-19:50 Formuła S

Stary Gózd 

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Środy

Zapraszamy po wakacjach

19:00-19:50 Zumba

Stromiec 

 

 

Gimnazjum

ul. Radomska 27

 

 

Wtorki

Zapraszamy po wakacjach

19:30-20:20 Zumba

Szreńsk

Szkoła Podstawowa 

ul. Budzyń 8

Wtorki od 11 września

19:30-20:20 Zumba+BUP/Formuła S

Wierzbica

Szkoła Podstawowa

Poniedziałki

Zapraszamy po wakacjach

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

 

Radom

 

 

 

 

GOŁEBIÓW

Szkoła Podstawowa nr 6

 

ul. Rapackiego 24

 

Poniedziałki do 11 czerwca

18:30-19:20 Zdrowy Kręgosłup

XV-LECIE

Szkoła Podstawowa nr 34

ul. Miła 18

 

Akceptujemy

karty Multisport Plus

Poniedziałki do 28 maja 20:10 - 21:00 Formuła S

POŁUDNIE II

Szkoła Podstawowa nr 21
ul. Trojańska 5

Wtorki do 29 maja

20:00 - 20:50 Zumba+BUP

MICHAŁÓW

Gimnazjum nr 8

ul. Piastowska 16

 

 

Akceptujemy

 

karty Multisport Plus

 

Wtorki do 29 maja

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

NAD POTOKIEM

Szkoła Podstawowa nr 33

ul. Kolberga 5

 

Poniedziałki do 28 maja

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

Środy do 13 czerwca

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

USTRONIE

Gimnazjum nr 2

ul. Gagarina 19

 

Akceptujemy

karty Multisport Plus

Środy do 30 maja

20:00-20:50 Zumba+BUP

 

DZIERZKÓW

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Odrodzenia 37

 

 

Akceptujemy

karty Multisport Plus

Środy do 13 czerwca

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

Piątki do 22 czerwca

18:30 - 19:20 Zumba+BUP

KAPTUR

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Wernera 22

 

Akceptujemy

karty Multisport Plus

 

Czwartki do 14 czerwca

20:00-20:50 Formuła S

Polityka plików cookies | Copyright © 2014 gogler.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij